Jesteś w bezpiecznym
procesie zakupowym

Gwarancja zakupu
oryginalnego produktu

Zadbaj o prawidłowy poziom cholesterolu i ciesz się dobrym samopoczuciem każdego dnia!

Cholester to idealny sojusznik w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu. Ten suplement diety zawiera dwie naturalne substancje, które odgrywają kluczową rolę we wspomaganiu utrzymania właściwego poziomu cholesterolu - sterole roślinne i monakolinę K, będącą wyciągiem z czerwonego fermentowanego ryżu.

Pamiętaj, jesteśmy pewni skuteczności Cholesteru, dlatego gwarantujemy Ci pełną satysfakcję — masz aż 90 dni na zwrot, jeżeli nie będziesz usatysfakcjonowany zakupem. Bez dodatkowych pytań zwrócimy Ci pieniądze za każde nierozpoczęte opakowanie.

1 Wybierz pakiet dopasowany do Twoich potrzeb:

 • Opakowanie "Cholester" x 1

  30 kapsułek. 30 dni

  Najlepsze rozwiązanie na początek i próbę. Pamiętaj, że skuteczność działania preparatu przejawia się w oparciu o długofalowe zażywanie. Dlatego już teraz zachęcamy do wyboru pakietów atrakcyjniejszych ilościowo i cenowo.

  29.90 zł+ koszt dostawy

 • najchętniej wybierane

  Opakowanie "Cholester" x 3

  90 kapsułek. 90 dni (około 3 miesiące)

  Optymalny wariant - nasza rekomendacja. 3 opakowania starczają na 3 miesiące - to obietnica wymiernych rezultatów. W tej opcji nie ponosisz kosztów związanych z przesyłką.

  89.70 złdostawa gratis

 • Opakowanie "Cholester" x 6

  180 kapsułek. Około pół roku

  Półroczna kuracja w jednej bezpłatnej przesyłce. Pakiet idealny dla osiągnięcia jak najlepszych efektów długofalowego zażywania. Doskonały też na prezent rodzinny - dla tych, których kochasz i których zdrowie jest dla Ciebie szczególnie ważne.

  179.40 złdostawa gratis

Zamów telefonicznie
22 100 35 55
Możesz zamówić Cholester szybciej, bez wypełniania formularza i przelewów internetowych. Wystarczy zadzwonić, a Twoją przesyłkę dostarczy kurier za pobraniem. Nasza infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

Możesz czuć się bezpiecznie:

 • 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Dajemy 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz w każdej chwili zwrócić produkt, a my zwrócimy Ci pieniądze za każde nierozpoczęte opakowanie.

 • Dla osób, kto chcą dbać o prawidłowy poziom cholesterolu

  Zakup Cholesteru nie wymaga recepty od lekarza. Nasz produkt jest dedykowany osobom, które chcą dbać o prawidłowy poziom cholesterolu w każdym wieku. Stosowanie Cholesteru wyklucza wyłącznie nadwrażliwość na którykolwiek ze składników. Nie zaleca się również przyjmowania preparatu kobietom w ciąży i karmiącym piersią oraz dzieciom.

 • Poufność Twoich danych

  Twoja prywatność to nasz priorytet — nie sprzedajemy, ani nie udostępniamy danych naszych Klientów innym firmom. Jesteśmy poważną firmą, która poważnie traktuje swoich Klientów.

2 Wypełnij formularz

 • Czy mogę odebrać przesyłkę przebywając za granicą?
 • Szanowny Kliencie, od 1 stycznia 2020 zmieniają się przepisy. Kupując jako osoba fizyczna nie będziesz mógł zmienić na zakup na firmę.


3 Wybierz sposób płatności

 • Płatność przy odbiorze - 10 zł

  Skorzystaj z opcji „za pobraniem”, jeżeli wolisz zapłacić za swoją paczkę przy odbiorze. Wybierając tę opcję, masz pewność, że zamówienie zostanie do Ciebie wysłane w ciągu 7 dni roboczych od jego złożenia.

 • Płacę teraz Przelewy24 - 10 zł

  Zapłać teraz kartą kredytową, przelewem, szybkim e-przelewem. Zamówione produkty zostaną do Ciebie wysłane w ciągu 24 h od momentu zaksięgowania na naszym koncie.4 Zamów

Zamówienie: 0 zł
Dostawa: 10 zł

Razem do zapłaty: 10 zł

 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GardenPharm Polska w celach marketingowych oraz handlowych, w tym na powierzenie przetwarzania moich danych osobowych innym podmiotom mającym siedzibę na obszarze Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

 • Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin Cholester.pl i warunki odstąpienia od Umowy.