Jesteś w bezpiecznym
procesie zakupowym

Gwarancja zakupu
oryginalnego produktu

Zadbaj o prawidłowy poziom cholesterolu i ciesz się dobrym samopoczuciem każdego dnia!

Dobra Waga + Cholester to idealny sojusznik w walce o prawidłową sylwetkę i właściwy poziom cholesterolu. Ten suplement diety zawiera naturalne substancje, które skutecznie wspierają odchudzanie (ekstrakt z zielonej herbaty oraz chrom), a także wspomagają utrzymanie właściwego poziomu cholesterolu (sterole roślinne oraz Monakolinę K).

Pamiętaj, jesteśmy pewni skuteczności Cholesteru, dlatego gwarantujemy Ci pełną satysfakcję — masz aż 90 dni na zwrot, jeżeli nie będziesz usatysfakcjonowany zakupem. Bez dodatkowych pytań zwrócimy Ci pieniądze za każde nierozpoczęte opakowanie.

1 Wybierz pakiet dopasowany do Twoich potrzeb:

Produkt chwilowo niedostępny. Zapraszamy wkrótce

 • Opakowanie "Dobra Waga + Cholester" x 1

  60 tabletek. 30 dni stosowania

  Najlepsze rozwiązanie na początek i próbę. Pamietaj, że skuteczność działania preparatu przejawia się w oparciu o długofalowe zażywanie. Dlatego już teraz zachęcamy do wyboru pakietów atrakcyjniejszych ilościowo i cenowo.

  39.90 zł+ koszt dostawy

 • najchętniej wybierane

  Opakowanie "Dobra Waga + Cholester" x 3

  180 tabletek. 90 dni stosowania (około 3 miesiące)

  Optymalny wariant - nasza rekomendacja. 3 opakowania to 3 miesiące zażywania - to obietnica wymiernych rezultatów. W tej opcji nie ponosisz kosztów związanych z przesyłką.

  119.70 złdostawa gratis

 • Opakowanie "Dobra Waga + Cholester" x 6

  360 tabletek. Około pół roku stosowania

  Półroczna kuracja w jednej bezpłatnej przesyłce. Pakiet idealny dla osiągnięcia jak najlepszych efektów długofalowego zażywania. Doskonały też na prezent rodzinny - dla tych, których kochasz i których zdrowie jest dla Ciebie szczególnie ważne.

  239.40 złdostawa gratis

Zamów telefonicznie
22 100 35 55
Możesz zamówić Cholester szybciej, bez wypełniania formularza i przelewów internetowych. Wystarczy zadzwonić, a Twoją przesyłkę dostarczy kurier za pobraniem. Nasza infolinia działa w dni robocze w godz. 8-20.

Możesz czuć się bezpiecznie:

 • 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Dajemy 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz w każdej chwili zwrócić produkt, a my zwrócimy Ci pieniądze za każde nierozpoczęte opakowanie.

 • Dla osób, kto chcą dbać o prawidłowy poziom cholesterolu

  Zakup Cholesteru nie wymaga recepty od lekarza. Nasz produkt jest dedykowany osobom, które chcą dbać o prawidłowy poziom cholesterolu w każdym wieku. Stosowanie Cholesteru wyklucza wyłącznie nadwrażliwość na którykolwiek ze składników. Nie zaleca się również przyjmowania preparatu kobietom w ciąży i karmiącym piersią oraz dzieciom.

 • Poufność Twoich danych

  Twoja prywatność to nasz priorytet — nie sprzedajemy, ani nie udostępniamy danych naszych Klientów innym firmom. Jesteśmy poważną firmą, która poważnie traktuje swoich Klientów.