Cholesterol na dobrym poziomie
Dla aptekarzy Dla lekarzy

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane
przez naszych Klientów pytania

  • Jak często powinienem przyjmować Cholester? Liczba tabletek, które powinieneś przyjmować zależy od wersji Cholesteru, którą wybierzesz. Biorąc Cholester powinieneś przyjmować jedną tabletkę dziennie podczas posiłku. W przypadku Detox + Cholester i Dobra Waga + Cholester powinieneś przyjmować 2 tabletki dziennie podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Pamiętaj, że suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety; w szczególności ze względu na zawartość steroli roślinnych produkt nie może zastępować regularnego spożywania owoców i warzyw w celu utrzymania poziomu karotenu.
  • Na ile starcza jedno opakowanie Cholesteru? Niezależnie od wersji suplementu diety — Cholester, Dobra Waga + Cholester, Detox + Cholester - każde pojedyncze opakowanie starcza na 30 dni zażywania według zalecanego dawkowania. Wersje suplementu diety, które należy przyjmować dwa razy dziennie, są pakowane po 60 tabletek.
  • Kiedy powinienem wybrać Dobra Waga + Cholester? Dobra Waga + Cholester powinieneś wybrać, kiedy zależy Ci na utrzymaniu prawidłowej wagi i odpowiedniego poziomu cholesterolu. Dla utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu bardo ważne jest zachowanie właściwej wagi. Jeżeli kontrola wagi nie jest twoją najmocniejszą stroną to najlepszym wyborem będzie właśnie Dobra Waga + Cholester.
  • Kiedy powinienem wybrać Detox + Cholester? Detox + Cholester został opracowany, aby nie tylko wspomagać utrzymanie prawidłowego poziomu , ale także oczyszczać organizm. Dlatego, jeżeli zależy Ci nie tylko na utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu, ale także na oczyszczeniu organizmu, to powinieneś wybrać Detox + Cholester.
  • Gdzie mogę kupić Cholester? Cholester jest dostępny na stronie internetowej www.cholester.pl oraz w dobrych aptekach na terenie całego kraju.
  • Jak długo będę czekał na przesyłkę? Przesyłki na terenie Polski wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich. Dzięki nim, zamówiony przez Ciebie towar dotrze do Ciebie w ciągu jednego dnia roboczego od daty jego zamówienia.
Zadbaj o zdrowy układ krążenia, który pozwoli Ci cieszyć się długim życiem
Osiągniesz to dzięki dbaniu o prawidłowy poziom cholesterolu. Cholester to suplement diety, którego skłądniki pomogą Ci utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi. Wybierz Cholester dla siebie.
Misja Cholester: cholesterol na prawidłowym poziomie

Jeżeli chcesz mieć zdrowy układ krążenia, który pozwoli Ci się cieszyć długim życiem, powinieneś zadbać o odpowiedni poziom cholesterolu. Pomogą Ci w tym dwa filary: zdrowa dieta i aktywność fizyczne. Wzmocnij je solidną podstawą - Cholesterem - suplementem diety, którego składniki pomogą Ci utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi.

Wybierz Cholester dopasowany do Twoich potrzeb:

Cholester
30 tabletek po 750 mg (1 tabletka dziennie)
Idealny, jeśli Twoim celem jest utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu
29,90zł / op
Wybierz Cholester
Dobra waga + Cholester
60 tabletek po 750 mg* (2 tabletki dziennie)
Ideany, jeśli oprócz utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów.
* Produkt zawiera pełną dawkę Cholesteru.
Detox + Cholester
60 tabletek po 750 mg* (2 tabletki dziennie)
Ideany, jeśli chcesz utrzymać prawidłowy cholesterol i oczyścić organizm.
* Produkt zawiera pełną dawkę Cholesteru.

© GARDENPHARM 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone