Cholesterol na dobrym poziomie
Dla aptekarzy Dla lekarzy

Cholester

Cholesterol na dobrym poziomie

Cholester to suplement diety, którego składniki (zwłaszcza Monakolina K z fermentowanego czerwonego ryżu oraz sterole roślinne) wspomagają utrzymanie cholesterolu na prawidłowym poziomie. Skuteczność Cholesteru opiera się na dwóch głównych składnikach:

Sterole roślinne pomagają utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu poprzez hamowanie wchłaniania cholesterolu do krwi Sterole wpływają na stężenie cholesterolu w surowicy krwi poprzez częściowe hamowanie jego wchłaniania do krwi w jelitach. Powodują, że niezwiązany cholesterol jest wydalany z organizmu.
Czerwony ryż, jeden z czynników długowieczności Japończyków
Czerwony ryż poddany fermentacji z użyciem szczególnego szczepu drożdży Monascus purpureus służy do pozyskania Monakoliny K, która pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu.

Ponadto Cholester to:

Niewielka, łatwa do połknięcia tabletka
"Naszym celem było uzyskanie suplementu diety, który w efektywny sposób wpłynie na utrzymanie prawidłowego 
poziomu cholesterolu we krwi"
Przeczytaj opinie tych, którzy stosowali Cholester:

Po miesiącu używania Waszego preparatu jestem zaskoczona tak dobrym wynikiem. Na początku miałam 234 a teraz mam 209 - to jest fajowy efekt! Przy okazji korzystając z porad z Waszej strony zmieniłam (na ile to możliwe w moim nieuregulowanym przez nadmiar pracy, życiu) też trochę sposób odżywiania - wyrzuciłam z mojego jadłospisu "smarowidła" i zaczęłam więcej spacerować!

Małgorzata Dyrda, 54 lata Zobacz wyniki

Walkę o odpowiedni poziom cholesterolu prowadzę od dłuższego czasu. Ku mojemu zaskoczeniu miesięczna kuracja Cholesterem spowodowała obniżenie TC o ponad 20%. Mam nadzieję, że dalsze przyjmowanie Cholesteru sprawi ,że wreszcie będę miała właściwy poziom cholesterolu.

Bogusława Kowalczyk, 69 lat Zobacz wyniki

Jestem już po wypróbowaniu i powiem szczerze, że sceptycznie podeszłam do tego produktu. Z wysokim cholesterolem borykam się od dłuższego czasu i nawet po półrocznej diecie nie spadł a nawet podskoczył i to wszystkie parametry się pogorszyły. LDL poszedł w górę, trójglicerydy poszły w górę a HDL spadł. I z takimi wynikami podeszłam do tego testu. Po pierwszym badaniu jak się spodziewałam mój cholesterol był wysoki a po 30 dniach ku mojemu zdziwieniu spadł. Naprawdę bardzo pozytywne zaskoczenie. Może nie jest to jakiś drastyczny spadek, ale jednak coś się ruszyło. Teraz wiem, że bez leków jestem w stanie obniżyć swój cholesterol. Poza tym świetnie tolerowałam te tabletki. Zero reakcji ze strony żołądka. W 100% polecam ten produkt.

Natalia Hyczko, 36 lat Zobacz wyniki

Jestem mile zaskoczony, że udało mi się zredukować poziom mojego cholesterolu o 40 jednostek w dół. Zaskoczyło mnie to, że w przeciwieństwie do różnego typu produktów zawierających czystą chemię, jaką proponują nam lekarze wasz produkt jest produktem czysto naturalnym niedającym żadnych skutków ubocznych. Łatwo się przyswaja i szybko można poczuć jego leczniczy wpływ na ludzkie ciało, człowiek ma więcej wigoru i siły oraz chęci na wszelkie codzienne obowiązki a i samopoczucie ma lepsze. Dlatego śmiało się podpisuję pod tym produktem i zapewniam wszystkich, że nic na nim nie stracą a wręcz zyskają nie tylko poprawę zdrowia, ale zapewnią sobie dzięki produktowi CHOLESTER dłuższe życie.

Marcin Płachciński, 44 lata Zobacz wyniki

Porcja:
Zalecana dzienna porcja: 1 tabletka dziennie podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety; w szczególności ze względu na zawartość steroli roślinnych produkt nie może zastępować regularnego spożywania owoców i warzyw w celu utrzymania poziomu karotenu. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia.
Wskazania:
Preparat przeznaczony dla dorosłych osób pragnących zadbać o utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.
Przeciwwskazania:
Nie zaleca się przyjmowania preparatu kobietom w ciąży i karmiącym piersią oraz dzieciom. Pacjenci zażywający leki na obniżenie stężenia cholesterolu powinni spożywać cholester wyłącznie pod kontrolą lekarza. Zbadaj swój poziom cholesterolu. Należy unikać spożycia więcej niż 3g/dzień dodatku steroli roślinnych. Nie stosować u osób nadwrażliwych na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi, którzy nie muszą kontrolować swojego poziomu cholesterolu we krwi.
Skład
Czerwony ryż fermentowany na drożdżach (Monascus purpureus) zawartość monakoliny K: 3%; substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; wyciąg z soi (Glycine max (L.) Merr.) DER 25:1 zawartość fitosteroli: 99% (22g wolnych steroli roślinnych na 100g produktu); nośnik: poliwinylopirolidon; nośnik: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana; emulgator: hydroksypropyloceluloza; substancja przciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; cyjanokobalamina (witamina B12); chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); chlorowodorek tiaminy (witamina B1); kwas pteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy).
Cholester
30 tabletek po 750 mg (1 tabletka dziennie)
Misja Cholester: cholesterol na dobrym poziomie

Jeżeli chcesz utrzymać poziom cholesterolu na właściwym poziomie, zadbaj o niego już dziś. Pomogą Ci w tym dwa filary: zdrowa dieta i aktywność fizyczna. Wzmocnij je solidną podstawą - Cholesterem - suplementem diety, którego składniki (sterole roślinne oraz Monakolina K) pomogą Ci utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi.

Wybierz Cholester dopasowany do Twoich potrzeb:

Cholester
30 tabletek po 750 mg (1 tabletka dziennie)
Idealny, jeśli Twoim celem jest utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu
29,90zł / op
Wybierz Cholester
Dobra waga + Cholester
60 tabletek po 750 mg* (2 tabletki dziennie)
Ideany, jeśli oprócz utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów.
* Produkt zawiera pełną dawkę Cholesteru.
Detox + Cholester
60 tabletek po 750 mg* (2 tabletki dziennie)
Ideany, jeśli chcesz utrzymać prawidłowy cholesterol i oczyścić organizm.
* Produkt zawiera pełną dawkę Cholesteru.

© GARDENPHARM 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone