Cholesterol na dobrym poziomie
Dla aptekarzy Dla lekarzy

Dobra waga + Cholester

Waga w normie i cholesterol na dobrym poziomie

Dobra Waga + Cholester to idealny sojusznik w walce o właściwą wagę i prawidłowy poziom cholesterolu. Ten suplement diety zawiera monakolinę K z fermentowanego czerwonego ryżu oraz sterole roślinne, które skutecznie wspierają właściwy poziom cholesterolu. W składzie produkty znajdziesz również ekstrakt z zielonej herbaty, który wspomaga metabolizm oraz chrom odpowiedzialny za utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Skuteczność Dobra Waga + Cholester, w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu opiera się na dwóch głównych składnikach:

Sterole roślinne pomagają utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu poprzez hamowanie wchłaniania cholesterolu do krwi Sterole wpływają na stężenie cholesterolu w surowicy krwi poprzez częściowe hamowanie jego wchłaniania do krwi w jelitach. Powodują, że niezwiązany cholesterol jest wydalany z organizmu.
Czerwony ryż, jeden z czynników długowieczności Japończyków
Czerwony ryż poddany fermentacji z użyciem szczególnego szczepu drożdży Monascus purpureus służy do pozyskania Monakoliny K, która pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu.
Dodatkowo Dobra Waga + Cholester został wzbogacony o poniższe składniki, pomagające zachować szczupłą sylwetkę.
Zawarte w ekstrakcie z zielonej herbaty katechiny wspomagają metabolizm i zachowanie prawidłowej wagi.
Od lat wiadomo, że występujące w zielonej herbacie przeciwutleniacze wpływają pozytywnie na metabolizm organizmu.
Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi i pozwala uniknąć "napadów głodu"
Bardzo duża dawka chromu, którą zawiera Dobra Waga + Cholester zapewnia 225% dziennego zapotrzebowania na ten pierwiastek. Dzięki niemu suplement diety pomoże Ci w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

Ponadto Cholester to:

Niewielka, łatwa do połknięcia tabletka
"Naszym celem było uzyskanie suplementu diety, który nie tylko pomoże w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu,
ale także wspomoże kontrolę wagi"

Dobra Waga + Cholester to suplement diety, który zawiera substancje pochodzenia naturalnego takie jak: ekstrakt z zielonej herbaty oraz chrom. Pierwszy z nich pomaga utrzymać prawidłową wagę, a drugi właściwy poziom glukozy we krwi. To idealne rozwiązanie dla tych osób, które chcą zadbać o sylwetkę i utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu. Sterole roślinne wraz z Monakoliną K pomagają utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu poprzez hamowanie jego wchłaniania do krwi. Zawarte w ekstrakcie z zielonej herbaty katechiny wspomagają metabolizm oraz zachowanie szczupłej sylwetki. Chrom pomaga w utrzymaniu poziomu glukozy we krwi i pozwala uniknąć napadów głodu. Takie połączenie sprawia, że Dobra Waga + Cholester jest najlepszym i sprawdzonym sojusznikiem w walce o idealne ciało.

Przeczytaj opinie tych, którzy stosowali Dobra waga + Cholester:

Nadwaga niesie ze sobą wiele innych problemów. Większe ryzyko chorób krążenia, podwyższony cholesterol. Nie przypuszczałem, że znajdzie się środek, który nie tylko wspomoże przemianę materii, ale też pomoże w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu. A jednak, takim środkiem okazał się produkt Dobra Waga + Cholester, który regularnie zażywam i polecam wszystkim znajomym. Oni także są zadowoleni.

Krzysztof, 40 lata

Czy znajdzie się dziewczyna, która się dobrze czuje ze zbędnymi kilogramami? Osobiście w to wątpię, tak czy siak, ja na pewno się czułam źle. Dodatkowo, chciałam zadbać o to, by cholesterol był właściwy – moja mama boryka się z problemem wysokiego cholesterolu cale życie, wiec ja postanowiłam do niego nie dopuścić. Dobra waga + cholester zlikwidował wszystkie moje problemy. Pomaga mi zachować prawidłową wagę i utrzymuje cholesterol na dobrym poziomie. A do tego nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych! Czy mogę chcieć czegoś więcej?

Julia, 27 lat

Po rozstaniu z żoną wpadłem w depresję. Smutku nie topiłem w alkoholu, ale zacząłem bardzo dużo jeść. Dosłownie zajadałem swój smutek. Nie będę nawet mówił, ile przytyłem. Kiedy wyszedłem z dołka, postanowiłem się wziąć za siebie. Wydatnie w tym pomogła mi Dobra Waga + Cholester. Produkt ten utrzymuje mój cholesterol w odpowiednim stanie i sprawia, że wskazówka wagi przestała się wychylać.

Mariusz, 55 lat

Pewnego dnia moja przyjaciółka przyszła do mnie i powiedziała, żebym wypróbowała nowy środek – Dobra Waga + Cholester. Od lat zmagałam się ze zbędnymi kilogramami i innymi, związanymi z tym problemami, wiedziała więc, że będę zainteresowana. Przez pół godziny tłumaczyła mi o dobroczynnym wpływie steroli roślinnych i monakoliny K na cholesterol, zielonej herbaty i chromu na utrzymanie zdrowej wagi. Czemu miałam nie zaufać przyjaciółce? Po czasie mogę potwierdzić to wszystko, co powiedziała mi podczas tamtej wizyty.

Aneta, 34 lata

Kupuj bezpiecznie dzięki gwarancji satysfakcji:
90-dniowa
gwarancja zwrotu pieniędzy

Jesteśmy pewni rezultatów, które zapewnia Cholester. Dlatego wprowadziliśmy 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeżeli nie będziesz czuć satysfakcji z produktu, możesz zwrócić każde nieotwarte opakowanie, a my oddamy Ci pieniądze. Bez żadnych dodatkowych pytań. Bez kruczków i małego druku.

Powyższy zapis nie wyłącza, ani nie ogranicza praw konsumenta wynikających z art. 7 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. 2000 Nr 22 poz. 271) z art.1-13 z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. z dnia 5 września 2002 r.) oraz z ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U.2014.121 j.t.) . Oznacza to, że możesz:

  • zwrócić produkt w ciągu 10 dni bez podawania przyczyny. Jedynym warunkiem jest wysłanie wraz z produktem oświadczenia o odstąpieniu od umowy;
  • masz 2 lata od odebrania przesyłki, aby zwrócić zakupiony produkt, jeżeli nie ma on zapewnianych przez producenta właściwości. Termin ten biegnie na nowo w razie wymiany towaru;
  • sprzedawca jest zobowiązany do udzielenia Ci jasnych, zrozumiałych i niewprowadzających w błąd informacji, wystarczających do prawidłowego i pełnego korzystania ze sprzedanego towaru. Powinny znajdować się na towarze konsumpcyjnym lub być z nim trwale połączone, w przypadku gdy towar jest sprzedawany w opakowaniu jednostkowym lub w zestawie.
Porcja:
Zalecana dzienna porcja: 2 tabletki dziennie podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety; w szczególności ze względu na zawartość steroli roślinnych produkt nie może zastępować regularnego spożywania owoców i warzyw w celu utrzymania poziomu karotenu. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia.
Wskazania:
Preparat przeznaczony dla dorosłych osób pragnących jednocześnie schudnąć i zadbać o utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.
Przeciwskazania:
Nie zaleca się przyjmowania preparatu kobietom w ciąży i karmiącym piersią oraz dzieciom. Jeśli przyjmujesz leki, zwłaszcza na obniżenie cholesterolu, skonsultuj z lekarzem możliwość zażywania tego produktu ze względu na zawartość w nim steroli roślinnych oraz monakoliny K. Zbadaj swój poziom cholesterolu. Należy unikać spożycia więcej niż 3g/dzień dodatku steroli roślinnych. Produkt nie jest przeznaczony dla ludzi, którzy nie muszą kontrolować swojego poziomu cholesterolu we krwi. Nie stosować u osób nadwrażliwych na którykolwiek ze składników preparatu.
Skład
Celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), czerwony ryż fermentowany na drożdżach (3% monakolina K), zielona herbata 4:1, beta-fitosterol 99%, wyciąg z białej fasoli 4:1, spirulina, powidon (E1201), kroskarmeloza sodowa (E466), hydroksypropyloceluloza (emulgator), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), krzemionka koloidalna (substancja przeciwzbrylająca), witamina B6, witamina B1, kwas foliowy, pikolinian chromu, witamina B12.
Dobra waga + Cholester
60 tabletek po 750 mg (2 tabletki dziennie)
Misja Cholester: Twoja waga i cholesterol na prawidłowym
poziomie z Dobra Waga +Cholester

Jeżeli chcesz utrzymać poziom cholesterolu na właściwym poziomie, zadbaj o niego już dziś. Pomogą Ci w tym dwa filary: zdrowa dieta i aktywność fizyczna. Wzmocnij je solidną podstawą - suplementem diety Dobra Waga + Cholester, którego składniki – sterole roślinne oraz Monakolina K – pomogą Ci utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi, a dodatkowo będzie miał korzystny wpływ na metabolizm tłuszczów, co ułatwi kontrolę szczupłej sylwetki!

Wybierz Cholester dopasowany do Twoich potrzeb:

Cholester
30 tabletek po 750 mg (1 tabletka dziennie)
Idealny, jeśli Twoim celem jest utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu
29,90zł / op
Wybierz Cholester
Dobra waga + Cholester
60 tabletek po 750 mg* (2 tabletki dziennie)
Ideany, jeśli oprócz utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów.
* Produkt zawiera pełną dawkę Cholesteru.
Detox + Cholester
60 tabletek po 750 mg* (2 tabletki dziennie)
Ideany, jeśli chcesz utrzymać prawidłowy cholesterol i oczyścić organizm.
* Produkt zawiera pełną dawkę Cholesteru.

© GARDENPHARM 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone