Cholesterol na dobrym poziomie
Dla aptekarzy Dla lekarzy

"Chcieliśmy uzyskać suplement diety,
który wspomoże utrzymanie prawidłowego 
poziomu cholesterolu we krwi"

Gdy zaczynaliśmy prace nad Cholesterem zdawaliśmy sobie sprawę, jak dużym wyzwaniem w obecnych czasach są problemy związane z nieprawidłowym poziomem cholesterolu. Chcieliśmy uzyskać suplement diety, który w efektywny sposób wspomoże utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Jak zawsze w GARDENPHARM do osiągnięcia naszych celów wykorzystaliśmy naturalne składniki. Sterole roślinne i Monakolina K pozyskiwana z fermentowanego czerwonego ryżu, które wykorzystaliśmy w Cholesterze, mają udowodnione naukowo działanie wpływające na prawidłowy poziom cholesterolu.

Dodatkowo podczas rozmów z osobami, które mają problemy z utrzymaniem cholesterolu na właściwym poziomie, zauważyliśmy, że bardzo często tego głównym powodem była nieprawidłowa waga lub niezdrowy tryb życia (palenie papierosów, spożywanie alkoholu). Z tego powodu postanowiliśmy opracować dwie formuły, które pomagają w radzeniu sobie z tymi czynnikami.  

Dobra Waga + Cholester posiada dodatkowo wyciągi z zielonej herbaty oraz dużą dawkę chromu, które pomagają utrzymać prawidłową wagę . Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą również utrzymać właściwą wagę, tak ważną dla utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu.

Detox + Cholester został wzbogacony o chlorellę oraz wyciąg z pokrzywy zwyczajnej, które wspomagają organizm w procesie oczyszczania.

mgr Iwona Konieczna, specjalistka firmy GARDENPHARM Sp. z o.o.

Detox + Cholester. Ta nazwa mnie zaintrygowała, bo szukałam czegoś na oczyszczenie, a do tego chciałam zadbać o swój cholesterol. Jeśli mogłam te efekty uzyskać dzięki jednemu produktowi, to czemu miałam wydawać pieniądze na dwa? Zdecydowanie polecam, nie tylko ze względu na cenę!

Karolina, 30 lat

Po miesiącu używania Waszego preparatu jestem zaskoczona tak dobrym wynikiem. Na początku miałam 234 a teraz mam 209 - to jest fajowy efekt! Przy okazji korzystając z porad z Waszej strony zmieniłam (na ile to możliwe w moim nieuregulowanym przez nadmiar pracy, życiu) też trochę sposób odżywiania - wyrzuciłam z mojego jadłospisu "smarowidła" i zaczęłam więcej spacerować!

Małgorzata Dyrda, 54 lata Zobacz wyniki

Walkę o odpowiedni poziom cholesterolu prowadzę od dłuższego czasu. Ku mojemu zaskoczeniu miesięczna kuracja Cholesterem spowodowała obniżenie TC o ponad 20%. Mam nadzieję, że dalsze przyjmowanie Cholesteru sprawi ,że wreszcie będę miała właściwy poziom cholesterolu.

Bogusława Kowalczyk, 69 lat Zobacz wyniki

Jestem już po wypróbowaniu i powiem szczerze, że sceptycznie podeszłam do tego produktu. Z wysokim cholesterolem borykam się od dłuższego czasu i nawet po półrocznej diecie nie spadł a nawet podskoczył i to wszystkie parametry się pogorszyły. LDL poszedł w górę, trójglicerydy poszły w górę a HDL spadł. I z takimi wynikami podeszłam do tego testu. Po pierwszym badaniu jak się spodziewałam mój cholesterol był wysoki a po 30 dniach ku mojemu zdziwieniu spadł. Naprawdę bardzo pozytywne zaskoczenie. Może nie jest to jakiś drastyczny spadek, ale jednak coś się ruszyło. Teraz wiem, że bez leków jestem w stanie obniżyć swój cholesterol. Poza tym świetnie tolerowałam te tabletki. Zero reakcji ze strony żołądka. W 100% polecam ten produkt.

Natalia Hyczko, 36 lat Zobacz wyniki

Jestem mile zaskoczony, że udało mi się zredukować poziom mojego cholesterolu o 40 jednostek w dół. Zaskoczyło mnie to, że w przeciwieństwie do różnego typu produktów zawierających czystą chemię, jaką proponują nam lekarze wasz produkt jest produktem czysto naturalnym niedającym żadnych skutków ubocznych. Łatwo się przyswaja i szybko można poczuć jego leczniczy wpływ na ludzkie ciało, człowiek ma więcej wigoru i siły oraz chęci na wszelkie codzienne obowiązki a i samopoczucie ma lepsze. Dlatego śmiało się podpisuję pod tym produktem i zapewniam wszystkich, że nic na nim nie stracą a wręcz zyskają nie tylko poprawę zdrowia, ale zapewnią sobie dzięki produktowi CHOLESTER dłuższe życie.

Marcin Płachciński, 44 lata Zobacz wyniki

Zadbaj o zdrowy układ krążenia, który pozwoli Ci cieszyć się długim życiem
Osiągniesz to dzięki dbaniu o prawidłowy poziom cholesterolu. Cholester to suplement diety, który pomoże Ci utrzymać odpowiedni poziom cholesterolu we krwi. Wybierz Cholester dla siebie.
Misja Cholester: cholesterol na prawidłowym poziomie

Jeżeli chcesz mieć zdrowy układ krążenia, który pozwoli Ci się cieszyć długim życiem, powinieneś zadbać o odpowiedni poziom cholesterolu. Pomogą Ci w tym dwa filary: zdrowa dieta i aktywność fizyczna. Wzmocnij je solidną podstawą - Cholesterem - suplementem diety, którzy pomoże Ci utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi.

Wybierz Cholester dopasowany do Twoich potrzeb:

Cholester
30 tabletek po 750 mg (1 tabletka dziennie)
Idealny, jeśli Twoim celem jest utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu
29,90zł / op
Wybierz Cholester
Dobra waga + Cholester
60 tabletek po 750 mg* (2 tabletki dziennie)
Ideany, jeśli oprócz utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów.
* Produkt zawiera pełną dawkę Cholesteru.
Detox + Cholester
60 tabletek po 750 mg* (2 tabletki dziennie)
Ideany, jeśli chcesz utrzymać prawidłowy cholesterol i oczyścić organizm.
* Produkt zawiera pełną dawkę Cholesteru.

© GARDENPHARM 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone